Green Farm 3

Green Farm 3

Çiftçilik macerasını yeni Green Farm'da yeniden keşfet! Arkadaşlarının ve komşularının yardımıyla malikaneyi yenileme görevini üstlen! Çiftçilik, hasat, imal etme ve daha fazlasıyla dolu görevleri tamamla. Sosyal olmak büyümene yardım eder! Arkadaşların amaçlarına ulaşmana yardımcı olur. O yüzden sosyal ol! Çiftliğini daha verimli, basit ve eğlenerek yönetmeni sağlayan kolay kontroller! Renkli bir çevre ve tanışabileceğin eğlenceli karakterlerle dolu yeni bir dünyanın tadını çıkar.

Green Farm 3
Need some games’ materials?

Need some games’ materials?

Şunlar da hoşunuza gidebilir

 • Little Big City 2

  Little Big City 2

  Sana ait tropik adayı hareketli ve güzel bir metropole dönüştür! Hem endüstriyel ve teknolojik bir dev hem de ekolojik bir cennet olacak hayallerinin kentini inşa etmek için belediye başkanı ve ilginç yaverleriyle çalışacaksın!

 • dungeon hunter champions game thumbnail

  Dungeon Hunter Champions

  Şampiyonlarla dolu takımını kişiselleştir, çokluevrende destansı bir maceraya atıl ve gerçek zamanlı 5v5 savaşlarda düşmanlarla çatış.

 • Asphalt Nitro Mobile Premium

  Asphalt Nitro Mobile Premium

  En iyi atari tarzı yarış oyunu serisi yeni bir dönüm noktasına ulaşıyor! Yepyeni yakalama modunda kendi kanunlarını yaz ve yoğun bir sürüş deneyiminde dinamik, yüksek hızlı akrobasiler gerçekleştir.

 • Sonic Runners Adventure

  Sonic Runners Adventure

  Sonic ve arkadaşları yepyeni bir koşu oyunuyla geri döndüler! Heyecanlı seviyelerde zıplayıp, depar atıp uçarken 4 simgeleşmiş mekanda Eggman'e karşı savaşıp Blue Blur'ün süper hızlı maceralarını tekrar yaşa.